kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Muzyczne seanse SPA pod wodą
2010/1/28 0:10:00

Podwodne muzykowanie pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się, wyciszyć poddając się kojącym dźwiękom muzyki. Jest to możliwe dzięki zasoleniu wody oraz zanurzonym w wodzie głośnikom emitującym specjalnie skomponowaną muzykę.

Któż z nas nie marzy o takiej formie relaksu, która pozwoli choć na moment zapomnieć o przysłowiowym całym świecie, obowiązkach i kłopotach dnia codziennego... Chwila wytchnienia od tego, co tu i teraz przynieść może niewiarygodny efekt regeneracji sił witalnych duszy i ciała, wyzwolić blokowane pokłady energii i poprawić samopoczucie.

Aqua Musicale pozwoli niemal dosłownie oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się, wyciszyć poddając się kojącym dźwiękom muzyki. Jest to możliwe dzięki zasoleniu wody basenu, w którym realizowane są zabiegi Aqua Musicale oraz zanurzonych w wodzie głośników emitujących specjalnie skomponowaną muzykę. Wszystko to sprawia, że podczas zabiegu ciało ulega stanowi nieważkości, słona woda utrzymuje je na powierzchni, a muzyka potęguje odczucie głębokiego odprężenia.

Mając za przykład naturę, stworzono kwintesencję tego, co w niej najcenniejsze, łącząc właściwości wody o zasoleniu 6% oraz magię podwodnych dźwięków. Woda w słonym składzie wpływa kojąco na ciało człowieka a także sprawia, iż dźwięki tętniącego życia zyskują niepowtarzalną jakość. To najwyższa forma relaksu i wyciszenia, rodzaj mentalnego treningu.

To idealne miejsce na relaks, rehabilitację, muzyko- i kinezyterapię, a także koncerty pod wodą. Muzyka płynąca z podwodnych głośników ożywia wodę dając efekt pełniejszego jej odbioru. Leżąc na wodzie odbieramy muzykę w niepowtarzalny sposób, także przez skórę.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: SPA, odprężenie, relaks, seans spa, termy, zabiegi spa


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»