kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Luksusowy klub fitness w Polsce
2007/4/1 0:10:00

Holmes Place Lifestyle Club to pierwszy w Polsce klub nowej kategorii na rynku fitness, zwanej lifestyle fitness. Klub rozpoczyna działalność 1 maja. Mieści się w kompleksie hotelu Hilton w centrum Warszawy i zajmuje dwa poziomy o łącznej powierzchni prawie 4 tys. m.kw. Jest więc jednym z największych klubów fitnessowych w Polsce, pierwszym tej klasy udostępniającym 25-metrowy basen.

Holmes Place Lifestyle Club jest pierwszym klubem tej marki otwieranym w Polsce przez międzynarodową grupę Holmes Place - właściciela sieci ponad 100 ekskluzywnych klubów rekreacyjnych Holmes Place.

Parter to strefa relaksu - tu mieści się recepcja, 4-torowy basen, koedukacyjna sauna rzymska i fińska, baseny jacuzzi o różnej temperaturze wody, studio „Body and Mind” do ćwiczeń holistycznych, gabinet SPA firmy Thalgo oraz bar kawowy Green Coffee. Każda przebieralnia wyposażona jest w szafki na odzież, toaletki z podświetlanymi lustrami, oddzielne kabiny prysznicowe, saunę fińską oraz solarium. Piętro przeznaczone jest do aktywnego wypoczynku, czemu służą m.in. sale do ćwiczeń grupowych, w tym studio spinning, sprzęt sportowy do ćwiczeń siłowych i kardio.

Klubowicze będą też mogli korzystać z maszyn do ćwiczeń wibracyjnych - Power Plate oraz bogatego programu treningowego: wydolnościowego, kształtującego sylwetkę oraz redukującego masę ciała. W ofercie zaplanowane są zajęcia taneczne, relaksacyjne, trening pod okiem osobistego trenera i wiele innych.

Otwarcie Holmes Place Lifestyle Club poprzedza przedsprzedaż rocznych kart klubowych prowadzona w stoisku promocyjnym w CH Arkadia oraz bezpośrednio w klubie. W tym czasie klienci mają możliwość zakupu karty w specjalnej cenie – niestety również dość wysokiej.

Obecnie wynosi ona 375 zł miesięcznie oraz 200 zł jednorazowej opłaty członkowskiej, jednak co miesiąc cena będzie wzrastać. W dniu otwarcia będzie to kwota 480 zł na miesiąc oraz 300 zł jednorazowej opłaty członkowskiej. Liczba kart klubowych dostępnych co miesiąc oraz w okresie przedsprzedaży jest ograniczona.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Hilton, Holmes Place Lifestyle Club, SPA, fitness, luksus


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»