kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Luksusowy klub fitness w Polsce
2007/4/1 0:10:00

Holmes Place Lifestyle Club to pierwszy w Polsce klub nowej kategorii na rynku fitness, zwanej lifestyle fitness. Klub rozpoczyna działalność 1 maja. Mieści się w kompleksie hotelu Hilton w centrum Warszawy i zajmuje dwa poziomy o łącznej powierzchni prawie 4 tys. m.kw. Jest więc jednym z największych klubów fitnessowych w Polsce, pierwszym tej klasy udostępniającym 25-metrowy basen.


Holmes Place Lifestyle Club jest pierwszym klubem tej marki otwieranym w Polsce przez międzynarodową grupę Holmes Place - właściciela sieci ponad 100 ekskluzywnych klubów rekreacyjnych Holmes Place.

Parter to strefa relaksu - tu mieści się recepcja, 4-torowy basen, koedukacyjna sauna rzymska i fińska, baseny jacuzzi o różnej temperaturze wody, studio „Body and Mind” do ćwiczeń holistycznych, gabinet SPA firmy Thalgo oraz bar kawowy Green Coffee. Każda przebieralnia wyposażona jest w szafki na odzież, toaletki z podświetlanymi lustrami, oddzielne kabiny prysznicowe, saunę fińską oraz solarium. Piętro przeznaczone jest do aktywnego wypoczynku, czemu służą m.in. sale do ćwiczeń grupowych, w tym studio spinning, sprzęt sportowy do ćwiczeń siłowych i kardio.

Klubowicze będą też mogli korzystać z maszyn do ćwiczeń wibracyjnych - Power Plate oraz bogatego programu treningowego: wydolnościowego, kształtującego sylwetkę oraz redukującego masę ciała. W ofercie zaplanowane są zajęcia taneczne, relaksacyjne, trening pod okiem osobistego trenera i wiele innych.

Otwarcie Holmes Place Lifestyle Club poprzedza przedsprzedaż rocznych kart klubowych prowadzona w stoisku promocyjnym w CH Arkadia oraz bezpośrednio w klubie. W tym czasie klienci mają możliwość zakupu karty w specjalnej cenie – niestety również dość wysokiej.

Obecnie wynosi ona 375 zł miesięcznie oraz 200 zł jednorazowej opłaty członkowskiej, jednak co miesiąc cena będzie wzrastać. W dniu otwarcia będzie to kwota 480 zł na miesiąc oraz 300 zł jednorazowej opłaty członkowskiej. Liczba kart klubowych dostępnych co miesiąc oraz w okresie przedsprzedaży jest ograniczona.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Hilton, Holmes Place Lifestyle Club, SPA, fitness, luksus


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »