kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Luksusowe SPA
2007/3/11 0:10:00

Z zabiegów SPA można obecnie skorzystać z każdym niemal lepszym gabinecie kosmetycznym. Coraz więcej jest też specjalnych ośrodków SPA, gdzie można wyjechać na jeden dzień, tydzień czy po prostu na wakacje. Ale dla wybrednych mamy kilka propozycji niezwykle luksusowych.

W Himalajach, nieopodal miasta Shimla w Indiach, na wysokości ponad 2 500m, położony jest luksusowy hotel Wildflower Hall. To zarazem ekskluzywny ośrodek SPA. Można tu skorzystać z lodowiska, rowerów górskich, przejażdżek konnych, spływów kajakowych. Ceny: od około 1000 do 3000 zł.

Hotel Huvafen Fushi na Malediwach oferuje podwodne SPA. Zabiegi wykonywane są w oszklonych salach, które znajdują się pod powierzchnią wody. Hotel posiada własną plażę, a także szkołę nurkowania.

Samsara Spa to położone na dwóch pokładach statku Costa Concordia 1900 m2 powierzchni, oferujące ekskluzywne zabiegi spa. Można korzystać z masaży, kąpieli, sauny, łaźni itd. Podróż pływającym SPA? Marzenie.

W prywatnej posiadłości w Szkocji, która obejmuje 75 hektarów powierzchni, mieści się kolejny luksusowy ośrodek – Carnegie Spa. Jednak, aby z niego skorzystać, trzeba być członkiem ekskluzywnego klubu, czyli po prostu posiadać wystarczającą ilość pieniędzy.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Eris, Himalaje, Malediwy, Nałęczów, SPA, Szkocja


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»